Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji projektu KIS w Norze

Header page

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji projektu KIS w Norze

1st June 2020

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu "Klub Integracji Społecznej w NORZE"
Oferujemy:
Płatne staże zawodowe od 4 do 6 msc.
Kursy i szkolenia zawodowe (kwota na uczestnika 2500 zł) - wybór kursu zależy od indywidualnych potrzeb zawodowych. Istnieje możliwość zrobienia Kursu na prawo jazdy kat. B.
Rekrutacja trwa od 01.06.2020 do 30.06.2020 - składanie kart rekrutacyjnych w biurze Stowarzyszenia NORA, ul. Hubalczyków 2/1, 11-200 Bartoszyce w godzinach otwarcia biura:
Poniedziałek 10:00- 14:00
Wtorek- Środa 13:00-17:00
Czwartek - Piątek 10:00-14:00

Minimum 12-miesięczne wsparcie dla każdego Uczestnika projektu, w tym:

- wsparcie grupowe i indywidualne świadczone przez: psychologa, doradcę zawodowego, coacha, pośrednika pracy, pracownika socjalnego
- staże zawodowe – od 4 do 6 msc. realizowane u przedsiębiorców
- kursy, szkolenia zawodowe - przewidziana kwota kursu na uczestnika 2500zł (kursy wynikają z indywidualnych potrzeb uczestnika i kierunku rozwoju zawodowego)
- zajęcia tańca z ogniem, multimedialne (do wyboru)
- zwrot kosztów dojazdu dla osób z poza Bartoszyc.

karta rekrutacyjna do pobrania tutaj